Moet deurwaarder exploot uitbrengen op briefadres of openbaar betekenen?

Exploot op briefadres of openbaar betekenen? Rechtspraak, ECLI:NL:HR:2019:1052, Prejudiciële vragen. — Kan en moet de deurwaarder een exploot uitbrengen aan een in de basisregistratie personen (BRP) opgenomen briefadres in plaats van openbaar te betekenen op de voet van art. 54 Rv? Het antwoord hierop wordt positief beantwoordt door de Hoge Raad.  Uitleg Art. 45-47 Rv; art. … More Moet deurwaarder exploot uitbrengen op briefadres of openbaar betekenen?